ISAF EXCLUSIVE 2019 YILINDA ÇOK DAHA GÜÇLÜ!

13-15 Mart 2019’de 3. Kez gerçekleşecek ISAF Exclusive fuarı ve konferansı, bu yıl “Akıllı Devlet ve Siber Güvenlik” temasıyla ele alınacak.

ISAF Exclusive’de dev isimlerin, sektör öncülerinin ve kanaat önderlerinin anlatımıyla muhteşem bir konferans gerçekleştirilmesi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Exclusive oturumlarını Yerli ve Milli Teknolojiler; Yerli Üretim, Robotik Teknolojiler / Yapay Zeka / Artırılmış Gerçeklik, Emniyet ve Güvenlik Çözümleri, Akıllı Binalar /  Akıllı Sistemler, Yangın ve İş Sağlığı, Siber Güvenlik, Teknoloji Sunumlar ve Çözüm Gösterileri oluşturacaktır.

3 gün boyunca birbirinden önemli kamu kurum ve kuruluşlarını, sektörün lider firmalarını ve dernekleri bir araya getirecek ISAF Exclusive, güvenlik sektörünün en üst düzey iş ağını Başkent’te kuruyor. ISAF Exclusive; Kamu Kurum ve Kuruluşları, Emniyet Teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Büyükelçilik, Belediyeler, Taahhüt Firmaları, Güvenlik, Savunma Sektör Firmaları, Yangın, Acil Durum Sektör Firmaları, bölgedeki önemli Sanayi Kuruluşları ve Anadolu Bayiileri sektör öncüsü firmaları Başkent’te buluşturmaya hazırlanıyor.

Sektörün seçkin buluşması ISAF Exclusive hakkında www.isafexclusive.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ISAF Exclusive’e katılmak ve detaylı bilgi için marmara@marmarafuar.com.tr   ya da 0212 503 32 32 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.