ARMA KONTROL ISAF EXCLUSIVE’DE!

2006 yılında Arma Kontrol kurulurken hedef, güvenlik sektöründe bir Türk firmasının adını tüm dünyanın duymasını sağlamaktı. 12 yıllık geçmişe bakıldığında bugün sadece Türkiye’nin değil, dünyanın pek çok ülkesinde farklı projelerde Arma Kontrol’ün logosu bulunmaktadır. Gerek üretimler gerekse tamamlanan projelerle sektörün en önde gelen firmalarından biri olarak güvenlik bariyer sistemleri ile yaşam alanlarını daha güvenilir hale getirmek için sürekli çalışmakta ve geliştirmektedir. Arma Kontrol, kalitesini aldığı uluslararası sertifikalarla da göstermektedir. Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Türkiye’de üretilen Road Blocker ve Mantar Bariyerlerinin kazandığı sertifikalara sahip olan ilk yerli firmadır.

ISAF Exclusive’de; Road Blocker Sistemi, Mantar Bariyer Sistemi, Kollu Bariyer Sistemi, Yer Tuzağı, Otopark Sistemleri ürünlerini tanıtacak olan Arma Kontrol, Road Blocker Sistemi ve Mantar Bariyer Sistemi ürünlerinin lansmanını yapacaktır. Ürünlerinin kullanım alanı ve hedef sektörleri olarak; Kamu kurumlarından tarihi mekânlara, havalimanlarından tünellere, bankalardan AVM’lere, Türkiye’de üretimin kalbi olan organize sanayi bölgelerinden inşaat sektörüne kadar binlerce projede ürünler daha güvenilir bir ortam oluşturma hedefiyle yer aldı. Arma Kontrol sadece ürünleri ile değil, satış sonrası hizmetleri ile de sürdürülebilir iş birliğini öncelikleri arasına almaktadır. Global arenada hızla talep edilen ve büyüyen bir marka olmanın heyecanını, tamamen Türk markası olmanın hissettirdiği gururu yaşamakta ve iş ortakları ile paylaşmaktadır.

Arma Kontrol referansları arasında; Avrasya Tüneli (Road Blocker Sistemi), Cumhurbaşkanlığı Külliyesi (Pas68 Road Blocker Sistemi), İçişleri Bakanlığı (Road Blocker Sistemi), Koç Holding (Mantar Bariyer Sistemi), Türk Hava Yolları Genel Müdürlük (Road Bocker ve Mantar Bariyer Sistemi),Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük (Road Blocker Sistemi), Sultanahmet Meydanı (Mantar Bariyer Sistemi), Dap Yapı Genel Müdürlüğü (Road Blocker Sistemi), Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü (Road Blocker Sistemi), Savunma Sanayi Müsteşarlığı (Road Blocker Sistemi ve Yer Tuzağı), İstanbul Anadolu Adliyesi (Road Blocker Sistemi), Çelik Motor (Kollu Bariyer ve Mantar Bariyer Sistemi), Anadolu Grubu (Mantar Bariyer Sistemi) yer almaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ARMA KONTROL’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.