BAŞARI MÜHENDİSLİK ISAF EXCLUSIVE’DE!

Başarı Mühendislik, orta ve yüksek gerilim alanlarında Koruma & Kumanda sistemleri ile SCADA ve Haberleşme alanlarında birçok sektörde anahtar teslim çözümler üretmektedir. Bunun yanında, Türkiye distribütörü olduğu, endüstriyel network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yürütmektedir.

ISAF Exclusive’de Tayvan menşeili Korenix Endüstriyel network ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirecektir. Ürünlerini Türkiye pazarında 2009 yılından beri pazarlamaktadır.

Başarı Mühendislik özellikle, son dönemlerde kablosuz haberleşme ürünleri (Access point’ ler, 3G/ 4G router ürünleri) konusunda birçok yeni ürün çıkarmış durumdadır. Bu ürünler özellikle ön plana çıkarılacaktır. Bunun yanında Korenix markasının oldukça iddialı olduğu PoE (Power over ethernet) ethernet switch ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştirecektir.

Korenix markası ile özellikle CCTV, kamera güvenlik ve endüstriyel otomasyon alanları hedeflenmektedir. IoT (Internet of things) ve M2M (Machine to machine) pazarı da özellikle hedeflenen pazarlardır.

Başarı Mühendislik; Endüstriyel tesisler, elektrik iletim ve elektrik dağıtım şirketleri, organize sanayi şirketleri, havalimanları, raylı sistemler ve altyapı tesislerinde hem ürün hem çözüm referanslarına sahiptir. Ayrıca Korenix ürünlerinin en güncel ve büyük referanslarından birisi de İstanbul Yeni (3.) Havalimanıdır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de BAŞARI MÜHENDİSLİK’E verimli bir fuar geçirmesini dileriz.