DELTA AKILLI TEKNOLOJİLER ISAF EXCLUSIVE’DE!

DELTA Akıllı Teknolojiler® A.Ş., teknolojiyi kullanarak ve geliştirerek, müşterilerin iş potansiyelini ve toplumun yaşam kalitesini arttıran, fark yaratan, yenilikçi bilişim çözümleri geliştirmektedir.

Mobil ve web tabanlı uygulama geliştirme konusunda uzman olan Delta, konum tabanlı olay yönetim sistemi ürünü Pincident®, öğrenci servis süreçleri yönetim sistemi ürünü KidsBus, online otopark rezervasyon ve yönetim sistemi ürünü ParkSmart ile şehirlerin ve işletmelerin daha akıllı yönetilmelerine katkı sağlıyor. Yazılım geliştirme yetenekleri ile hem işletmelerin ihtiyaç duyduğu özel yazılımların geliştirilmesi hem de diğer yazılım şirketlerine tedarik hizmeti sunmaktadır.

ISAF Exclusive’de; Pincident® markalı konum tabanlı olay yönetim sistemi, KidsBus markalı öğrenci servis süreçleri yönetim sistemi, ParkSmart markalı online otopark rezervasyon ve yönetim sistemi, yazılım geliştirme hizmetlerini tanıtacaktır. Ayrıca Pincident® markalı “Konum Tabanlı Olay Yönetim Sistemi” ürününün lansmanını yapacaktır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de DELTA AKILLI TEKNOLOJİLER’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.