BİGES ISAF EXCLUSIVE’DE!

Biges, kuruluşundan bugüne 20 yılı aşkın süredir, güvenlik alanında Türkiye’nin önemli teknoloji şirketlerindendir. Günümüzde, güvenlik kamera çözümleri, hırsız alarm çözümleri ve alarm merkezi hizmetleri, yangın alarm çözümleri, geçiş kontrol çözümleri, mobil takip ve güvenlik çözümleri, network altyapı çözümleri, evde yaşam ve destek otomasyon çözümleri, akıllı ve entegre ulaşım çözümleri olarak tanımlanan 8 ana konuda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Biges, tüm Türkiye’de çözüm ortakları ile evler, işyerleri, bankalar, zincir mağazalar, büyük üretim tesisleri ve hatta ülkemizin sınırlarını korumak üzere gerçekleştirmiş olduğu çok önemli referanslara sahiptir. Bunların yanında, bulut tabanlı akıllı güvenlik ve konfor çözümlerinin geliştirilmesi, okul ve öğrenci servisleri için özel çözümler, toplu ulaşım güvenliği gibi birçok konuda Ar-Ge çalışmalarını sürdürmekte, insanların yaşamlarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek için geliştirilecek yeni teknolojiler ile ilgili kaynaklarını geliştirmekte ve yatırımlarını artırmaktadır.

2020 yılında Biges, grup şirketleri ile birlikte gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlar için önemli adımlar atmaya devam etmek istemenin yanı sıra, Ar-Ge faaliyetlerinin daha da güçlendirilmesi, geliştirdikleri özel teknoloji ve çözümlerinin sayısının artabilmesi için de yatırımlarını sürdürmek istiyorlar. Güvenlik, konfor, enerji ve sağlık çözümlerine yönelik yeni çözüm ve teknolojileri ile sektörde alışkanlıkları değiştirmeyi hedefliyorlar.

Biges son 5 yıldır yaptığı yatırımlar sonucunda büyüyen departmanlarından ‘365’ markasıyla, Ocak ayında MEA bölgesinde lansmanını yaptığı Hybrone Platformunu şirketleştirdi. Bu yüzden ISAF Exclusive 2020’de Kent BT A.Ş. ile beraber toplam 4 grup şirketleri ile katılacakları ilk etkinlik olacak. ISAF Exclusive’de Biges’in 8 ana konuda sunduğu çözümlerini, Hybrone Platformu’nu, Biges 365’in yeni çözüm ve hizmetlerini, Kent BT’nin çözüm ve teknoloji portföyünün yeniliklerini sergileyecekler. 2020 yılının ilk çeyreği içerisinde yer aldığı için yılın yeni teknolojilerini ve çözümlerini ilk kez tanıtacakları etkinlik olacak olan ISAF Exclusive ile bu teknoloji ve çözümleri doğru hedef kitle ile buluşturabilmeyi, sektör profesyonelleri ve kurum temsilcileri ile iletişimlerini arttırmayı hedefliyorlar. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini aldığımız Biges Genel Müdürü Serkan Gökşen, “Güvenlik Teknolojileri profesyonellerini ve kamu ve özel kurumların temsilcilerini ağırlaması açısından değerlendirildiğinde, Ankara’da düzenlenen, sektörümüz adına en önemli organizasyon olduğunu düşünüyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Biges’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.