OPXOS İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE YER ALIYOR!

opXos kara, deniz ve hava uygulamaları için yenilikçi askeri ürünler geliştiren yerli ve yabancı müşterileri için ana savunma ve havacılık alt sistemleri tedarikçisidir. opXos, Termal ve Gün Işığı Kameraları ve Özel Sensörler dahil olmak üzere elektro-optik, radar, iletişim, güvenlik ve gözetim sistemleri için hassas stabilize edilmiş veya stabilize edilmemiş platformları tasarlar ve üretir. opXos, günümüzde Türkiye’nin tek bağımsız elektro-optik platformları, iletişim ve radar platformları tedarikçisi konumundadır.

Bu sene ilk kez ISAF Exclusive katılımcısı olacak olan opXos, fuarda Long Range Thermal Camera, Long Range Laser Camera, CCTV and Smart City Applications ürün gruplarını sergilemeyi planlıyor. ISAF Exclusive ile üst düzey kurum ve kuruluşların yetkili isimlerine ürünlerini sunacak olmanın heyecanı içinde olan firma ayrıca karşılıklı olarak yüksek verimli iş birlikleri kurmayı hedefliyor. 2020 ISAF Exclusive ile marka bilinirliğinin artacağı inancında olan firma yetkilileri opXos için fuarı en verimli şekilde değerlendirmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de opXos’un verimli bir fuar geçirmesini dileriz.