ELEKTRAL ISAF EXCLUSIVE’DE YERİNİ ALIYOR!

Elektral® A.Ş. 1978 yılında devlet planlama teşkilatı teşviki ile kurulmuştur. Gerçekleşen bilançoya göre, sektörün vergisinde altın madalya alan, ihracatıyla da gümüş madalyaya layık bulunan bir firmadır. Bölgesinde istihdam sağlamada ilk 2’de, bağlı bulunduğu vergi dairesinde ise ilk 10’da yer almaktadır. İhracat Yıldızı Ödülü’nü birincilikle kazanmış, İstanbul Sanayi Odası tarafından inovasyon finalisti seçilmiştir. İAOSB – Ege Üniversitesi tarafından 2013 yılı inovasyon birincisi seçilen Elektral, konusunda dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma konumuna ulaşmıştır. Uygun ve kaliteli hizmet ve ürün sunmayı hedefleyen firma aynı zamanda minimum maliyetle maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi, yüksek kalite bilinciyle personelini sürekli eğitmeyi ve motive etmeyi, birey ve kamu menfaatlerini gözetmeyi hedeflemenin yanı sıra girişimci, çevreci, AR-GE çalışmalarına önem veren, stratejilerinde kararlılığı ve sürekliliği korumayı da ilke edinmiş bir firmadır.

ISAF Exclusive ile sektörel olarak doğru kişi ve kitlelere ulaşmayı hedefleyen Elektral, ISAF Exclusive’de yurtiçinde tek milli, dünya çapında ise 3 büyük üreticiden biri olma sıfatını taşıdığı Güvenlik Metal Dedektörleri’ni tanıtacak. 2020 yılında yoğun bir fuar takvimi geçirecek olan Elektral’in firma yetkilileri ISAF Exclusive’e özel olarak da çalışmalarının olacağını belirttiler. 2019 yılını yatırım yılı olarak değerlendiren Elektral, 2020’de ise bu yatırımlarını hizmet kalitesine dönüştürerek ülke ve dünya çapında müşterilere ulaşmak, sesini duyurmak için fuarlara katılmayı hedefliyor. ISAF Exclusive hakkında düşüncelerini sorduğumuz Elektral Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Erdem Dinçsoy, “ISAF Fuarları bizim için önem taşımakta. Sektördeki müşteri kitlemize ulaşmanın yanında diğer tedarikçi ve üreticilerle de buluşarak çalışma ağımızı genişletmeye fırsat veren büyük bir organizasyon.” değerlendirmesinde bulunmuştur.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Elektral’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.