ESLIFE ISAF EXCLUSIVE’DE!

Eslife Bilgisayar Dış Ticaret Ltd. Şti., 2011 Yılında kurulmuş ve güvenlik sektöründe hizmet veren firmalara dağıtım yapan bir firmadır.  Western Digital , Teknim , Dlink , Hikvision ,Unv , Dahua gibi uluslar arası markalarının resmi dağıtıcısı olduğu gibi kendi markası olan Uranium ve Qihan markalarını da bayilerine ulaştırmaktadır. Güçlü bayi ve satış ağı ile sektörün lider firmalarındandır. Sadece bayi satışı yapmakta ve zayıf akım ürünleri tedariki konusunda çok geniş bir stok yapısına sahiptir.

ISAF Exclusive’de; Güvenlik Kamerası Sistemleri  – Uranium (Çin), Western Digital Depolama Ürünleri –Western Digital (ABD) , Yangın İhbar Sistemleri –Teknim (Türkiye), Bariyer Geçiş Kontrol Sistemleri –Makim (Türkiye) , Network Sistemleri –Dlink (Tayvan) ürünlerinin tanıtımı olacaktır.

Hizmetleri güvenlik sektöründe kullanılmakta ve KOBİ, kamu kurumları ve son kullanıcılar hizmetin hedef sektörleri arasında yer almaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ESLIFE’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.