EKİNGEN İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE

Ekingen Elektronik, profesyonel ses ve görüntü sistemleri, uydu sistemleri, güvenlik sistemleri, güç kaynağı, led görüntü ve led aydınlatma ve birçok elektronik ürünün ve yedek parçalarının ithalatını, üretimini montajını ve bu ürünlerin yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştiren bir firmadır.

Ekingen Elektronik, ISAF Exclusive Fuarı’nda CCTV, Acil Anons, Yangın Algılama, Profesyonel Seslendirme,  Hırsız Alarm Sistemleri kategorilerindeki ürünlerinin tanıtımını yapacaktır.

10-12 Mart 2022 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Ekingen Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

Enes Ekingen \ Genel Müdür Yardımcısı:
ISAF Exclusive daha önce yakından takip ettiğimiz, son yıllarda geliştirdiğimiz proje ürün gamı ile katılmaya karar verdiğimiz sektörün değerli organizasyonlarındandır.

ISAF Exclusive Fuarı’nda özellikle kurum temsilcilerine ve mühendislere ürünlerimizi ve doğru kullanımlarını anlatmak istiyoruz. Proje ürünlerimizi de aktif olarak sergileyip ziyaretçilere saha tecrübesi yaşatmayı planlıyoruz. Katılımcılar ve ziyaretçiler açışından verimli bir fuar olmasını temenni ediyoruz.