EVENT GATES ISAF EXCLUSIVE’DE!

Event Gates, Elektronik Güvenlik, Etkinlik Yönetimi ve imalat alanlarında yapay zeka çözümleri üretmekte olan bir firmadır. Fuarda sergileyecekleri tüm çözümler ise yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Event Gates’in kendi ürünleri olacaktır.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’na 3. kez katılacak olan Event Gates, Video Analiz Çözümlerini tanıtabileceği ziyaretçilerinin katılımının yoğunluğundan dolayı memnuniyet duyuyor. ISAF Exclusive’de güvenlik video analiz çözümleri Visor’u, İşyeri Güvenliği Yapay Görme Çözümlerini ve Yüz Tanıma Çözümlerini tanıtacak olan Event Gates, ISAF Exclusive’e özel olarak Vinç Altı İnsan Tespiti Çözümünü ve Raspberry Pi üzerinde çalışan yüz tanıma ürününün lansmanını da yapacak. ISAF Exclusive hakkında görüşlerini aldığımız Event Gates Türkiye Direktörü Funda ERGİN, “Alanında en başarılı ve en kaliteli fuar.” değerlendirmesini yaptı.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Event Gates’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.