FOURE GROUP ISAF EXCLUSIVE’DE!

Foure Group, 2005 yılında, sektöründe göstermiş olduğu nitelikli ürün ve yenilikler ile Türkiye’de katma değer sağlayan başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Dünyada söz sahibi üreticiler ile temsilcilik anlaşmaları yaparak güncel güvenlik teknolojilerindeki ürün ve çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Ürün geliştirmeleri ihtiyaçlar doğrultusunda titizlikle takip edilmektedir. Ürün araştırma çalışmalarında, gelişen teknolojinin tüm olanaklarından yararlanılmaktadır.

CENOVA Bilişim ve Güvenlik Sistemleri kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile ürünler üzerinde sürekli araştırmalar yaparak 2009 yılından itibaren finans, üretim, eğitim, inşaat gibi sektörlerin profesyonel güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Son yıllarda güvenlik teknolojilerinin yeni alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla yükselten CENOVA, günümüzde silahlı kuvvetler ve savunma sanayi ihtiyaçlarına katma değerli özel çözümler sunmaktadır.

ISAF Exclusive’de termal kamera tanıtımını ön planda tutacaktır. Ürünlerinin kullanım alanları ise askeri, emniyet, kamu ve kurumlarıdır.

Profesyonel ve konusunda uzman kişiler tarafından yönetilen “Cenova Bilişim Güvenlik Sistemleri” firması bünyesinde; donanımlı teknik servis, call center, tamir destek, satış ve pazarlama personelini kadrosunda bulundurmaktadır. Çalışmakta olduğu partner firmalarla ARGE çalışmalarını yürütmektedir.

Tianjin Tiandy Digital Technology Co, Ltd ,1994 (Tiandy Tech) uzak doğuda bir lider CCTV üreticisidir. Gelişmiş video gözetim çözümlerinde uluslararası küresel tedarikçi konumundadır. Tiandy Tech gelişmiş profesyonel ürünlerin yanı sıra müşterilerine teknik danışmanlık ve memnuniyet sunmayı taahhüt eder. Donanımlı Ar-Ge merkezi ile CCTV teknolojilerinde geniş bilgi birikimine sahiptir. Yüksek dereceli fiber optik video iletim ürünleri, fiber optik alıcı-vericiler ,IP kamera NVR sunucuları ve profesyonel wall matrix sistemlerini yenilikçi ve kaliteli geniş bir üretim ağı ile sağlamaktadır. 500 den fazla AR-GE mühendisi ve 1.600 den fazla çalışanı ile dünyada 50 ,Çin’ de ilk  10 güvenlik sektörü firmaları sıralamasındadır. Cenova Bilişim Teknolojileri,” Tianjin Tiandy Digital Technology ” firmasının yetkilendirilmiş Türkiye distribütörüdür.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de FOURE GROUP’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.