EVENT GATES ISAF EXCLUSIVE 2019’DA!

Event Gates, elektronik güvenlik, imalat ve etkinlik yönetimi alanlarında yapay zeka çözümleri üretmekte olan bir firmadır.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’na 2. Kez katılan Event Gates yüz tanıma çözümleri, yüz tanıma ile kartsız geçiş sistemi ve bu sistem ile entegre geçiş kontrol kartı ve yönetim uygulamalarını tanıtacaktır. Fuarda sergilenen tüm çözümler yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Event Gates’in kendi ürünleridir. Bunun yanı sıra fuarda, yakın zamanda yayınlanacak olan VISOR yüz tanıma uygulamasının duyurusu yapılacak ve deneme programı için kayıt toplanacaktır.

Event Gates’in elektronik güvenlik çözümleri, üst seviye güvenlik gerektiren kamusal binalarda, kalabalık ortam ve yüksek insan trafiği olan alanlarda kullanılmaktadır. Yüz tanıma çözümleri geçiş kontrollerinde kullanılabildiği gibi, önceden yapılmış kayıtlardan adli inceleme için de izleme yapmakta kullanılabilmektedir. Çözümlerini kendi ürünlerine entegre ederek kullanan iş ortakları da bu ürünleri ISAF Exclusive fuarında kendi standlarında sergileyeceklerdir.

Expo Antalya, Bursaspor Timsah Arena gibi farklı alanlardan kurumlara, elektronik güvenlik çözümleri referansı sağlayan Event Gates’in, aynı zamanda çözümlerini kendi ürünlerine entegre ederek kullanan geçiş kontrol ve güvenlik ürünleri üreticileri de bulunmaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Event Gates’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.