ISAF EXCLUSIVE 2019’DA %20 ÜZERİNDE ZİYARETÇİ ARTIŞI GERÇEKLEŞECEK

13-15 Mart tarihlerinde 3.kez gerçekleşecek olan ISAF Exclusive ziyaretçi çalışmaları etkinlikten çok uzun süre önce başladı.

Konferans katılımcıları ve fuar ziyaretçilerine yönelik erken tarihlerde başlayan bu çalışmalar neticesinde, tüm hedef kitleye ulaşıldı. Eksiksiz olarak tamamı ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı hakkında bilgilendirilen hedef kitleden çok ciddi geri dönüşler gerçekleşiyor.

ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’na katılacağını ve ziyaret edeceğini bildiren kurumların sayısında gerçekleşen artış oranı, bir önceki yıla oranla %20’nin üzerinde gerçekleşmiş durumda. Etkinliğin gerçekleşmesinden 3 hafta önce ulaşılan bu artış oranının ziyaretçi kalitesinde de gerçekleşerek, tüm katılımcıların büyük memnuniyet yaşayacağı bir sonuç elde edileceğini göstermektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tüm birimler ile katılacağı ISAF Exclusive 2019’a Jandarma Genel Komutanlığı’ndan da ilgili birimler üst düzeyde katılım gösterecektir. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ilgili birimleri ile yapılan yazışmalar ve görüşmeler, ISAF Exclusive’in TSK tarafından da ciddi bir şekilde ziyaret edileceği şeklinde yanıtlanmıştır.

Tüm kamu kurumları’nın merkezi kadroları ile ilgili, ilişkili ve bağlantılı kurumlarının özel yazılarla ve görüşmeler ile davet edildiği ISAF Exclusive’e aynı zamanda Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri de davet edilmektedir.

Yurtiçinde faaliyet gösteren tüm yurtiçi sektör firmalarının davet edilmesinin yanısıra, AVM’ler, iş merkezleri, plazalar, hastaneler, oteller, spor salonları, stadyumlar, büyük sanayi kuruluşları, taahhüt firmaları ve müteahhitler, turizm yatırımcıları, AVM ve iş merkezi yatırımcıları, otoparklar, organize sanayi bölgeleri ve bunun gibi önemli satınalma yapan tüm sektörler ISAF Exclusive’e davet edilmektedir.

ISAF Exclusive’in gerçekleşmesinden 3 hafta önce gelmekte olan talepler ve online davetiyeler 2019 yılının oldukça hareketli ve verimli geçeceğini de göstermektedir.