ONES TEKNOLOJİ ISAF EXCLUSIVE’DE!

ONES Teknoloji 2008 yılında kurulmuş olup, öncelikli olarak biyometrik ve kart teknolojileri temeline dayanan güvenlik ve bilişim çözümleri sunmaktadır. Gerek donanım gerekse yazılım ürünlerinin tamamı kendi bünyelerinde geliştirilmekte ve üretilmektedir.

Firma tarafınca üretilen gerek yurt içi, gerekse yurt dışında kurum ve kuruluşlarda yüksek güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik geliştirilen BioAffix Kimlik Doğrulama Çözüm Ailesi’nin tanıtımı ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ve Konferansı’nda yapılacaktır.

BioAffix, kurum ve kuruluşlara tek bir alt yapıda, tek bir sistem üzerinde ihtiyaç duydukları güvenlik istek ve ihtiyaçları karşılayacak esnek, modüler, sürekli gelişen bir kimlik doğrulama çözüm altyapısıdır. BioAffix Kimlik Doğrulama Sisteminin (BKDS); orta ve büyük ölçekli kurum-kuruluşların fiziksel, mantıksal, doküman, veri ve yazıcı çıktı güvenlik ihtiyaçlarını en yüksek güvenlik seviyesinde tek bir çatı altında erişim, yetkilendirilme, izlenme ve yönetilebilmesini sağlayan entegre donanım ve yazılım platformudur.

BioAffix çözüm ailesinin, biyometrik ve kartlı turnike, kapı geçiş kontrol cihazları, veri merkezi kabinet güvenliği ve biyometrik ve kart tabanlı güvenli çıktı sistemi ve biyometrik Windows logon ve applogon yazılım çözümleri de ayrıca fuarda ön plana çıkarılacaktır.

Devlet kurumları, askeriye, finans, veri merkezi, telekomünikasyon başta olmak üzere entegre ve yüksek güvenlik ihtiyacı duyan bütün kurum ve kuruluşlarına hitap ettiği gibi; bu kurumlarda da hali hazırda ürünleri kullanılmaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de ONES Teknoloji’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.