HAYAT TEKNOLOJİ İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE FUARI’NDA!

Hayat Teknoloji Türkiye’nin belli başlı özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı temaslı temassız kartlar, masa üstü termal kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek, özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Hayat Teknoloji tüm hizmetlerinde müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibini benimsemiştir. Dünyada kabul görmüş markalı masa üstü termal kart yazıcılarının satışı ve satış sonrası destek merkezi hizmetleri ile dikkat çeken firma, tecrübeli kadrosu ile tamamen ürün bazlı profesyonel bir yaklaşımıyla çözüm odaklı teknolojik altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır.

ISAF Exclusive’e bu yıl ilk kez katılacak olan Hayat Teknoloji ISAF Exclusive Fuarı’nın güçlü marka bilinirliklerini yansıtabileceğini ve hedefleriyle örtüşen ziyaretçi kitlesi sayesinde de sektördeki yerlerini perçinleme yolunda güzel bir adım olacağını ön görüyor. ISAF Exclusive’in sektörün önde gelen firmalarıyla seçkin ziyaretçi kitlesinin bir araya gelerek, tedarikçi ve alıcı arasındaki amaç – fayda ilişkisinin çözümlendiği ayrıcalıklı bir fuar olduğunu ifade eden firma yetkilileri Hayat Teknoloji adına verimli bir etkinlik olacağına inanmaktalar. ISAF Exclusive’de plastik kart yazıcılar, plastik kartlar,  özel güvenlikli-uzun ömürlü kart baskı teknikleri ve çözümleri vb. ürünlerini sergileyecek olan firma ziyaretçilerini sabırsızlıkla bekliyor. Hayat Teknolojinin ISAF Exclusive ve 2020 yılına dair genel planlamalarını bunun yanı sıra hedeflerini de sorduğumuz Hayat Teknoloji Satış Müdürü Seyyal Cin Gün, “Fuara özel kart baskı çalışmalarımız mevcut olacak. Genel olarak 2020 yılına dair ise, Türkiye’nin ve dünyanın belli başlı özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı temaslı temassız kartlar, masa üstü termal plastik kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizi sürdürmenin yanı sıra gelişen ve değişen teknoloji çağında gerekli inovasyon çalışmalarını sürdürerek sektörde güçlü bir şekilde yer almaya ve büyümeye devam etmeyi hedeflemekteyiz.” şeklinde belirtti.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda HAYAT TEKNOLOJİ’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.