NEAFOR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE’DE!

Zayıf Akım sektöründeki geleneksel yaklaşımları teknoloji ve yenilikler eşliğinde yoğurarak müşteri memnuniyetini sağlamak, projelerinde titiz çalışmak, uluslararası standartlara ve teknik kurallara sadık kalarak deneyime dayalı birikimlerini kullanmak, iş ve meslek ahlakına uymak… NEAFOR BİLİŞİM bu vizyon çerçevesinde bugününü belirleyen ve yarınlarını hedefleyen bir firmadır. Müşteri ilişkilerinde “süreklilik” ana ilkesi olmuştur. Projelerinde en uygun malzemeyi kullanmak ve müşteriye en uygun fiyatı sağlamak amacıyla dünyanın önde gelen üretici firmaları ile temsilci, sistem çözüm ortağı ya da bayi olarak işbirliğini sürdürmektedirler. Bilgi birikimleri ve alanında uzman kadrolarıyla birlikte gelişim, değişim ve yenilikçi bir anlayışla, müşterilerinin tüm çıkarlarını gözetip, güvenilir hizmetler sunmak için çalışan NEAFOR, bir teknoloji topluluğu olarak bu çizgisini korumayı ve sürekli geliştirerek çalışmayı amaç edinmiştir.

Sektörün en özel buluşması ISAF Exclusive’de yer alacak olan Neafor Bilişim Teknolojileri, kamu kurumların ağırlıklı olarak katılımından dolayı memnuniyet duyuyor. Bunun yanı sıra 2020 yılında, geçmiş yıllara kıyasla ziyaret eden kamu temsilcilerinin sayınsında beklenen net artış Neafor Bilişim Teknolojileri tarafından fazlasıyla olumlu karşılanacak gibi gözüküyor. ISAF Exclusive’e özel bir çalışma da yapan firma, ürünleriyle ilgili tasarladığı yeni kabin ürününü de ziyaretçilerine sunmayı hedefliyor. Bu ürününün yanı sıra data altyapısı ve yenilikçi teknolojileri tanıtacak olan firma, ayrıca üstün teknoloji ile donatılmış kameralarını ve acil anons sistemlerini distribütör olarak tanıtmayı planlıyor. ISAF Exclusive hakkında da görüşlerini aldığımız Neafor Genel Müdürü Furkan Gürol, “ISAF Exclusive hem sektörün hem de bölgenin en prestijli organizasyonuzdur.” değerlendirmesini yapmıştır.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Neafor Bilişim Teknolojileri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.