MTA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ve BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ISAF EXCLUSIVE 2019’DA!

MTA Güvenlik Sistemleri;  güvenlik sektöründe kurumlara altyapı ve zayıf akım konusunda ve IP kamera, HDCVI kamera, termal kamera ve lazer kameralar da kurulum montaj devreye alma teknik servis konularında kurumlara destek vermektedir.

ISAF Exclusive’e DAHUA TECHNOLOGY’nin üretmiş olduğu Çin menşeili DAHUA markasının ürünleri ile katılacak olan MTA Güvenlik; fuarda Yaka Kamerası, Askeri Lazer Aydınlatma ve CCTV Kamera ürünlerinin tanıtımını yapacaktır.

Türkiye genelinde güvenli okullar projesinde ve TSK ve İçişleri Bakanlığı projelerinde yer almak MTA Güvenlik’in hedefleri arasındadır. Iğdır 5.Hudut Komutanlığı Tsk, Iğdır 2. Hudut Komutanlığı Tsk, İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Van Jandarma Asayiş Komutanlığı, Adana İl Özel İdaresi Müdürlüğü (Güvenli Okul Projesi ), Van Büyükşehir Belediyesi, Şırnak İl Özel İdaresi (Güvenli Okul Projesi), Şırnak İl Jandarma Komutanlığı referansları arasında gösterilmektedir.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda MTA GÜVENLİK’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.