INTECH İLK KEZ ISAF EXCLUSIVE’DE!

1992 yılında kurulmuş olan INTECH Güvenlik, öncelikli olarak otomotiv sektörü ve yan sanayisine yönelik makine, teçhizat, yedek parça, ölçü cihazları, zımpara taşı gibi değişik birçok sarf malzemeleri gibi ürünlerin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca temsilciliğini yapmadıkları bütün Avrupa ve Amerika meşeli ürünleri teklif ve tedarik edebilmektedirler.

Yılların verdiği tecrübeleri doğrultusunda faaliyet alanlarını ve satış programlarını sürekli yenileyerek ve geliştirerek müşteri memnuniyetlerini en üst noktalara taşıma hedefiyle çalışmaları devam etmektedir.

Müşterilerini teknik açıdan bilgilendirmek, alternatifler sunabilmek ve müşterilerimizin sorunların çözümünde en üst seviyede destek verebilmek en temel amaçlarıdır.

Bu sene ilk kez ISAF Exclusive Fuarına katılacak olan INTECH Güvenliğin fuardan beklentisi ise seçkin ziyaretçi ve katılımcıların olması. ISAF Exclusive Fuarı’nda Alarm Takip Merkezi ürünlerini sergileyecek olan INTECH Güvenliğin fuardan beklentileri büyük.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de INTECH Güvenliğin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.