ISAF EXCLUSIVE 2020 YILINA FARK YARATACAK GELİŞMELERLE HAZIRLANIYOR!

4. kez düzenlenecek olan ISAF Exclusive tekrar sektörün en özel ve en önemli buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Bu sene ISAF Exclusive’in hazırlıklarına çok erken tarihlerde başlayan fuar ekibi, şimdiden ISAF Exclusive’in çehresine yön verecek ve onu çok daha özel bir CONFEX haline getirecek olan görüşmelere başladı. Ayrıca ISAF Exclusive’e, geçtiğimiz yılların aynı dönemlerine kıyasla incelemesi yapıldığında bu seneki ilgi ve alakanın hem katılımcı hem ziyaretçi yönünde çok daha yoğun bir şekilde olduğu ve olacağı gözlemleniyor.

Sektörün seçkin katılımcı ve ziyaretçilerinin buluşma noktası ISAF Exclusive için önemli görüşmeler gerçekleştiriliyor. ISAF Exclusive fuar ekibi Ankara’da ve İstanbul’da kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileriyle sektörün en özel ve önemli CONFEX’i ISAF Exclusive’i geliştirmek adına görüşmelerini sıklaştırdılar. Sektörün gelişen teknolojiye bağlı olarak her geçen gün bir gelişme ve değişim içinde olduğunun farkında olan ve günümüz dünyasının analizini iyi yapan fuar ekibi, ISAF Exclusive’in yüzünü her zaman güncel tutarak sektöre yön veren bir buluşma noktası olduğunu tekrardan ortaya koymayı hedeflemektedir. Bu noktada yapılan fikir alışverişleri ve gerçekleştirilen görüşmelerden alınan destekler ile ISAF Exclusive katılımcı ve ziyaretçisinin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi %100’e yakın memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Gerçekleştirilmeye başlandığı ilk senesinden bu yana dikkatleri üzerine çeken ISAF Exclusive’e katılım konusunda da talep her geçen yıl artış göstermekte. 2019 Aralık ayı rakamları ile 2017 ve 2018 Aralık ayları kıyasladığında bu ilgi ve alakanın önemli ölçüde artarak devam ettiği gözlemlenmektedir. En özellerin buluşma noktası ISAF Exclusive her yıl büyüyen ve kalite kıstaslarından ödün vermeyen bir CONFEX olmaya devam edecektir.

4. yılında çok önemli bir büyüme ivmesi yakalayacak olan 12-14 Mart 2020’de Ankara Sheraton Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de görüşmek üzere.