METCOM BAŞLADIĞI YILDAN İTİBAREN OLDUĞU GİBİ YİNE ISAF EXCLUSIVE’DE!

ISAF Exclusive’in düzenlenmeye başlandığı 2017 senesinden beri katılımcısı olan METCOM bu yıl tekrar ISAF Exclusive’de yerini alacak.

“ISAF Exclusive doğru alıcı ile doğru satıcıyı buluşturan, aynı zamanda seminerleri ile ses getiren ve sektöre yön veren bir fuardır.” şeklinde bir değerlendirmede bulunan METCOM Genel Müdürü Murat Tekeli, şirket olarak fuarı ne kadar önemli bulduklarını belirtti.

2020 yılında hem ISAF Exclusive için hem de genel yıllık süreçte METCOM’da neler göreceğimiz konusunda da ipuçları veren Sayın Murat Tekeli, “İnsansız Otoparklar konusunda yeni ürünlerimiz ile sektöre yeni bir boyut getireceğiz. Zaten fuarda da ön planda tutacağımız çalışmalarımız; Plaka Tanımalı Hız Radarı ve İnsansız Otopark projelerimiz olacak.” dedi. Bunların yanı sıra METCOM olarak ISAF Exclusive Fuarı konusunda beklentilerini de belirten Murat Tekeli; ziyaretçi kalitesinin korunması ve doğru planlama ile arttırılmasının kişisel kanaatince faydalı olacağı şeklinde belirtti.

 ISAF Exclusive 2020’de spesifik olarak, Otoyol KGYS Plaka Tanıma Sistemleri, Radar Hız Kontrolü, Ücretli Otopark Plaka Tanıma Sistemleri ve İnsansız ödeme kiosklarını METCOM standında görebileceksiniz.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de METCOM’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.