RADIO TEKNOLOJI ISAF EXCLUSIVE’DE!

Radio Teknoloji Hizmetleri, outdoor wi-Fi, noktadan noktaya, noktadan çok noktaya, radyolink ve MOBESE (KGYS) altyapısı için sabit ve mobil WiMAX, raylı sistem için mobil erişim ekipman ve hizmetlerini sunan Türkiye’nin önde gelen dış ortam kablosuz distribütör ve entegratör firmasıdır.

ISAF Exclusive’de başta Infinet Wireless (Rus menşei) ekipmanları olmak üzere , Altai Technologies(Hong Kong menşei) ve Ceragon (İsrail menşei) ürünlerini tanıtılacaktır. Radio Teknoloji ürünlerinin hepsi endüstriyel kablosuz ekipmanlardır. Fuarımızda Infinet wireless ekipmanları – outdoor wi-Fi, noktadan noktaya, noktadan çok noktaya, Radyo link ve MOBESE (KGYS) altyapısı için sabit ve mobil WiMAX, raylı sistem için mobil erişim ekipmanlarını ön plana çıkaracaklardır.

Radio Teknoloji ekipman ve katma değerli hizmetlerini kullanım alanı olarak; Kamu Kurumları, Havaalanları, Su İşletmeleri, Üniversiteler, Belediyeler, Emniyet Müdürlükleri, TSK, Jandarma, Raylı Sistem İşletmecileri, Hastaneler, orta ve büyük ölçekli firmalara ve organizasyon şirketlerine sunmaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuarı’nda RADIO TEKNOLOJİ’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.