YG YANGIN ISAF EXCLUSIVE 2019’DA!

YG Yangın Güvenliği San. Ltd. Şti. 2010 yılında kurulmuş olup, Kamu ve Özel birçok kurum kuruluşlarına ithal ettiği yangın güvenliği malzemeleri ile anahtar teslim yangın güvenliği sistemleri kurmaktadır. 12 yıl boyunca yangın söndürme topu ithal eden YG Yangın; 2017’den beri ithalatı durdurup üretici olmuş ve Tayland ve Çin’den sonra üreten 3. ülke konumuna gelmiştir. Kendi imkanlarıyla elektrik aktivasyonlu yani yangın algılama ve söndürme sistemlerine entegre edilen yangın söndürme topunu geliştirip üreten dünyada ilk ve tek firmadır.

Yine Amerika, Hollanda, Rusya ve Çin’de üretilen Aerosol Gazlı Yangın Söndürme Sistemlerini ülkemizde üreten tek, dünyada 5.firmadır. DMO Devlet Malzeme Ofisi’nde yer alan tek yangın güvenlik firmasıdır.

YG Yangın; Yangın Söndürme Topu, Aerosol Yangın Söndürme Cihazları, Yangın Söndürme Paneli ürünlerini ISAF Exclusive’de tanıtacaktır. Ayrıca Türkiye’de tek olan Aerosol Yangın Söndürme Cihazları’nın lansmanını da ISAF Exclusive’de yapacaktır.

Aerosol Yangın Söndürme Cihazları devlet, kamu ve özel sektörde yangın çıkabilecek her alanda kullanılabilir bir hizmet olduğundan tüm katılımcı ve ziyaretçiler hedef kullanıcılarıdır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de YG YANGIN’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.