ISAF Exclusive 3. yılını başarı ve keyifle tamamladı

13-15 Mart tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşen 3. ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, sektörün önemli firmalarını, en üst düzey alıcılar ile buluşturdu. Dünyada son dönemlerde gerçekleşen Confex (Konferans-Fuar) konseptinde gerçekleşen, ancak örneği olmayan bir konseptte gerçekleşen ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı üçüncü yılında etkinliğe katılan, ziyaret eden, konuşma yapan, dinleyici olan ve uzaktan takip eden tartışmasız her kesimin tebrik ve beğeni geri dönüşleri ile tamamlandı. Bir etkinlikte görülmesi çok zor olan oranlarda takdir ve teşekkür alan etkinlik gelecek yıllara çok daha etkin girmek üzere moral verici bir sonuç ile kapanmış oldu.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, ilk düzenlenmeye başlandığında her ne kadar İstanbul’da düzenlenen ISAF Fuarı’ndan destek alıyor olsa da, üçüncü yılında kendini besleyen ve hatta ISAF Istanbul Fuarı’na destek veren bir organizasyon olmuştur.

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, gerçekleştiği 3. yılında çok üst düzey davetlileri ağırladı. Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Musa ÇİTİL, 3 gün boyunca üst düzey komutanlar ile birlikte fuarda ürün sergileyen tüm firmaları ziyaret etti ve konferans konuşmaların tamamına yakınına katıldı. Güvenlik ürünlerinin en önemli kullanıcılarından olan Jandarma Genel Komutanlığı’nın yanısıra, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu yüzlerce davetli de fuarı ve konferansı büyük bir ilgi ve beğeni ile takip ettiler.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden neredeyse tüm daire başkanlıklarından ilgililer fuarı ve konferansı farklı günlerde kalabalık ekiplerle ziyaret ettiler. Emniyet Teşkilatı’ndan, genel müdürlük dışında Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlükleri’nden de önemli sayıda ziyaret gerçekleşti.

Kamu kurum ve kuruluşlarının birçoğundan güvenlik alanında yetkili yüzlerce kişinin ziyaret ettiği konferans ve fuara özel sektörün ilgisi de azımsanmayacak seviyede oldu.

3. ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı detaylarını incelemek için;

Kapanış Raporu için

Konferans konuşmaları ve sunumlar için

Konuşmacılar için

Etkinlik görüntüleri için

12-14 Mart 2020 tarihlerinde 4. kez gerçekleşecek ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nı bugünden programınıza dahil etmeyi unutmayınız.