PİMSER ELEKTRONİK ISAF EXCLUSIVE 2019’DA!

Pimser Proje Elektronik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında kurulmuş,  Ankara merkezli bir firmadır.

Şirketin ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleridir. Sektördeki proje firmalarına güçlü markaları ile tasarım, satış,  pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ve Konferansı’nda ilk kez yer alacak olan Pimser, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olan Kore markası IDIS’in ürünlerini tanıtacaktır.

Aynı zamanda % 90’a varan bant genişliği tasarrufu sağlayan IDIS Intelligent Codec video sıkıştırma teknolojisi ile 4K ve 5MP ürün gruplarının lansmanını yapacaktır.

Perakende, eğitim, bankacılık, sağlık, otomotiv, lojistik, kamu güvenliği, hükümet, imalat, acil servisler, ulaşım ve oteller gibi pek çok alana hizmet veren Pimser Proje Elektronik, sektördeki  proje firmalarına Samsung, Grunding, BeSafe, IDIS, Koukaam IPCorder ve GST gibi güçlü markalar ile satış pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

13-15 Mart 2019 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de Pimser Proje Elektronik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.