ISAF EXCLUSIVE FUAR KATILIMCILARI VE KONFERANS KONUŞMACILARI İLE YİNE FARK YARATACAK!

Sektörün en özel buluşması ISAF Exclusive, 12-14 Mart 2020 tarihlerinde 4. kez düzenlendiği Ankara’da yine çok özel bir içerikle hazırlanıyor.

Kamu kurumları, Türk Silahlı Kuvvetleri Teşkilatı, Emniyet Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından düzenli ziyaret edilen ve sürekli bilgi talep edilen ISAF Exclusive, özel sektörden de yoğun ilgi ile takip edilmektedir. Ankara merkezli kurumsal firmaların, özel sektörün, proje firmalarının ve farklı illerden gelen sektör profesyonellerinin her yıl artan ilgisi ile karşılanan ISAF Exclusive, 2020’de kalitesini arttırarak düzenleniyor.

ISAF Exclusive Konferansı her yıl artan bir dinleyici kesimi tarafından takip edilmekte, etkinlik sonrası çok farklı kesimlerden etkinlik içerikleri ile ilgili bilgi talep edilmektedir. Güvenlik sektörünün tek konferansı olma özelliğindeki ISAF Exclusive’in ulaştığı ilgi seviyesini daha da yukarı taşımak için çalışmalar daha titizlikle ve dikkatle yürütülüyor.

Sektörün en değerli temsilcilerinin ürünlerini sergilediği ISAF Exclusive’de, çok değerli konuşmacılar sunumlar yapacaklardır. Sektör ürünlerinin en büyük kullanıcıları olan kurumlar da ISAF Excusive’i ziyaret ederek ürünler ve sistemler hakkında kararlarını verecektir.

Sektörün en özel katılımcı ve ziyaretçilerinin bir araya geleceği ISAF Exclusive’e katılmak ve detaylı bilgi almak için marmara@marmarafuar.com.tr veya 0212 503 32 32 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.