YG YANGIN ISAF EXCLUSIVE 2020’DE!

YG Yangın Güvenliği San. Ltd. Şti. 2010 yılında Yalçın GÜNAYDIN tarafından kurulmuş olup, Kamu ve Özel birçok kurum kuruluşlara ithal ettiği yangın güvenliği malzemeleri ile anahtar teslim yangın güvenliği sistemleri kurmaktadır.

ISAF Exclusive’in ilk senesinden beri katılımcısı olan YG Yangın Güvenliği fuarda belirli bir standartta olan ürünlerini sunmaya devam edecek. Mevcut ürünlerinin pazar payının artması konusunda hedefledikleri doğrultuda çalışmalarını bu yılda devam ettirecekler. Ürün gruplarından da bahseden Sayın Günaydın,ilk ve tek yerli İleri Teknoloji Yeni Nesil HAFEX Aerosol Yangın Söndürme Sistemleri ve SUPER FIRE BALL Yangın Söndürme Topu’nu fuarda ön planda sergileyeceklerini belirtti.

ISAF Exclusive Fuarı hakkında beklenti ve görüşlerini de merak ettiğimiz Yalçın Günaydın fuar hakkında net bir ifadeyle ”çok başarılı” değerlendirmesini yaparken, beklenti konusunda da tüm kurumların katılımının olması gerektiğini belirtti.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de YG Yangının verimli bir fuar geçirmesini dileriz.