SEKTÖRÜN EN ÖZEL BULUŞMASI OLAN ISAF EXCLUSIVE’DE KONFERANS KONULARI BELLİ OLDU!

Güvenlik sektörünün en özel paydaşlarını bir araya getiren organizasyon olan ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’nda 2020 yılı katılımcıları ve yerleşim planının büyük oranda belli olmasının yanı sıra konferans konuları da belli oldu.

Her sene sektörün bugün ve yarınına dair en önemli konularının, yurtiçinde ilk kez ele alındığı konferanslarıyla dikkatleri üzerine çeken ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı bu sene tekrar çarpıcı konu başlıklarıyla dikkat çekecek. 12 Mart günü 10.05’de Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Sayın Feridun Bayram’ın ISAF Exclusive’e Bakış konuşmasıyla başlayacak olan ISAF Exclusive 14 Mart günü 17.00’da sona erecek. Etkinlik süresince çok önemli ve saygıdeğer isimlerin yer alacağı konuşmacı listesi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Sektörel konuları derinlemesine ele alan konferans programının yanı sıra süreceği 3 gün boyunca sektörün en önemli marka ve firmalarının temsilcilerini, üst düzey kamu personellerini, yabancı alım heyetlerini ve alakalı alıcıları bir araya getirecek olan ISAF Exclusive 2020 senesinde tekrar katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetinde %100’e yakın bir memnuniyet hedeflemektedir.

12-14 Mart 2020’de Sheraton Ankara Hotel&Convention Center’da gerçekleşecek olan bu eşsiz şöleni kaçırmayın!