ISAF EXCLUSIVE KONFERANSI SEKTÖRÜN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Sektörün önde gelen firma ve derneklerinden üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı ISAF Exclusive Konferansı, düzenlendiği ilk yılında tüm sektörün beğenisini kazandı. ISAF Exclusive Konferansı’nda bugünün ve geleceğin gündeminde olacağı düşünülen güvenlik tedbir ve yöntemlerine değinildi.

ISAF Exclusive Konferansı’nda; Akıllı Şehirlerde IoT ve Güvenlik Çözümleri,Altyapılar ve Veriye Dayalı Uygulamalar, Kamuya Açık Alanlarda Güvenlik, Plaka Tanıma Sistemleri, Yapı ve Binaların Projelendirme, İnşa/Uygulama ve Kullanım Aşamalarında Güvenlik, Bölgemizin Siyasi -Askeri Rolleri ve Güvenlik Riskleri, Siber Güvenliğe Dair Tehditler, Milli Stratejiler, Kurumsal Siber Güvenlik ve Tehdit İstihbaratı, IoT (Internet of Things) ve Etkileri ile daha birçok önemli konu başlığı tartışıldı.

Konferans ile eş zamanlı olarak düzenlenen katılımcı firma sunumlarında en güncel konular, sorunlar ve çözüm önerileri konuşulurken, çözüm gösterilerinde ürün ve hizmetlerin başarılı uygulamaları gösterildi. Yeni Kimlik Kartları ile Beraber Gelecek Kart Okuyucu Cihazlar, Geçiş Kontrol Sistemleri, Retinar Çevre Gözetleme Radarı; Sınır Veya Tesislerin Çevre Güvenliği ve 1 Km’den Uzun Mesafelerde Kullanılan Lazer ve Termal Kamera Teknolojileri & Çözümleri katılımcı firma sunum konuları arasında yer aldı.

Türkiye’de güvenlik alanında önemli bir yer edinmiş olan ISAF Fuarı, Ankara’da gerçekleştiği 3 gün boyunca tüm sektörden ve ilgililerden tam puan aldı. Bir sonraki ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ve Konferansı hazırlıklarına, 2018 yılında yeniden Ankara’da düzenlenmek üzere şimdiden başlandı.