OKİSAN YENİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İLE ISAF EXCLUSIVE’DE!

Okisan Güvenlik Teknolojileri, elektronik güvenlik cihazları CCTV sistemlerini bayi kanalı üzerinden satışını gerçekleştiren bir firmadır. Portföyünde kayıtlı yaklaşık 4000 proje/uygulama firmasına ulaşabilen OKİSAN A.Ş.; halen, 1800 farklı proje /uygulama firmasına, yurt içi ve yurt dışı projelerinde ürün ve proje destek hizmeti vermektedir.

Okisan Güvenlik Teknojileri yeni distribütörlüğünü yapmış oldukları Tiandy markasının tanıtımını yapacaklardır ve Güvenlik Kamera sistemleri, Intercom, Access sistemler, Lazer ve termal sistemler ve CCTV sistemlerinin teknojileri tanıtalacaktır.

Ürünlerinin kullanım alanları çok geniştir; ofislerden, evlere, kamu kurumlarından, ormanlara ve şehir güvenliğinden askeri ve endüstriyel alana kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Dünyanın birçok ülkesinden, uzman ekibi tarafından titizlikle seçerek ithal ettiği seçkin markalara ait ürünleri, Türkiye’nin tüm il ve bölgelerinde ortalama 4500 bayii’nin yanı sıra KKTC, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinde bulunan bayilerine ulaştırabilmekte ve proje çözümleri için teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

10-12 Mart 2022 Tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’nda Okisan’a iyi fuarlar geçirmesini dileriz.

Yetkili Görüşü: Ekrem Özkara / CEO:
Ankara bölgesinde sektördeki lider firmaları, kurumlar ile kaliteli ortam yaratarak buluşturan tek fuar.