MNS BİLİŞİM ISAF EXCLUSIVE’E KATILIYOR!

Bu yıl ilk kez ISAF Exclusive’de boy gösterecek olan MNS Bilişim, heyecanla fuarı bekliyor. Sektörün en özel buluşması ISAF Exclusive’de yer alacak olmaktan dolayı fazlasıyla memnuniyet duyan MNS Bilişim bayileriyle Ankara’da bir araya gelmenin heyecanını yaşayacak olmanın yanı sıra fuarda yeni müşteri portföyüne ulaşmayı da hedefliyor.

ISAF Exclusive 2020’ye özel olarak Türkiye pazarına yeni giren markalarını sunmayı planlayan MNS Bilişim, bu markaları ile yeni projeler geliştirmeyi ve bu projelerin sunumunu yapmayı planlıyor. Ağırlıklı olarak MNS Bilişim standında görebileceğiniz ürün gruplarını ise Kablolu ve Kablosuz Network Sistemleri oluşturuyor.

2020 yılı stratejileri hakkında da bilgi veren MNS Bilişim yetkilileri, “Türkiye pazarına sokacağımız yeni markalar hem maliyet hem de performans açısından çok avantajlılar. Mevcut piyasa koşullarında yaşanan pazar kirliliğinden etkilenmeyecek yapı oluşturularak doğru strateji, doğru bayi ağı ve doğru projelerle teknoloji tarafında planlı adımlar atılarak 2020 yılının hem biz dağıtıcı firmalar hem bayilerimiz hem de son kullanıcı açısından verimli ve kazançlı bir yıl olması için çaba sarf edeceğiz.  ” yorumunda bulundular.

12-14 Mart 2020 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’de MNS Bilişim’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.